Bosch Kapanıp Açılmayan Buzdolabı Gıdalarımın Çözülmesine Neden Oluyor
Şebnem
30 Ocak 22:53
804

Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi

Bir yıl önce evlendiğimde çeyiz için tercih ettiğim Bosch markasına ait beyaz eşyalar tam bir hayal kırıklığına neden oldu. Buzdolabının yan kenarlarında dalgalanmalar oluştu ve firma bu durumu normal olarak değerlendiriyor. Eğer bu durum normal ise anormal olanı hayal dahi edemiyorum. Bosch markası...
| Boy | 1930 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 840 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 508 lt |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 108 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |